Dnešní ráno před školou patřilo skvělé hudbě a výborné atmosféře. O tu se postarala školní kapela Band O’Clock, která svým energickým vystoupením zpříjemnila příchod do školy všem žákům, učitelům i rodičům.
Děkujeme kapele za parádní vystoupení a těšíme se na další! 🎵👏