Aktuality

LYŽAŘSKÝ KURZ 7. A a 7. D

Lyžařský výcvik 7.A,D proběhl na začátku března, přesto byly sněhové podmínky velmi dobré a všichni mohli zdokonalovat své lyžařské a snowboardové dovednosti.

Po dobrých zkušenostech z loňska jsme opět zvolili penzion Tesla v Harrachově, který je umístěn hned pod sjezdovkou a je pro nás vhodným zařízením.

Sjezdovky byly upravené po celý den a sněhové bylo dost i v odpoledních hodinách. Koncem týdne jsme sice zažili i nepříjemné , deštivé  počasí, ale ani to nás neodradilo od ježdění. Navíc jsme získali další nejen lyžařské zkušenosti. 

Večery jsme trávili společně – teoretickou a lyžařskou přípravou, hráli jsme společenské hry, jednotlivé pokoje si také připravovaly program pro ostatní a na závěr jsme se odměnili diplomy a diskotékou.

Jedno odpoledne jsme se šli podívat na nedaleké Mumlavské vodopády a poslední dopoledne jsme strávili na exkurzi  v místní sklárně.

V našem kurzu jsme měli poměrně dost snowboardistů a všem patří velká poklona za jejich nadšení a zlepšení. Samozřejmě všem lyžařům taktéž!

Podrobnou fotodokumentaci z každho dne lyžáku najdete na https://www.zs.vratislavice.cz/fotogalerie-zs 


Kolektiv pedagogů na lyžařském kurzu: Zuzana Vraná, Alena Rychnová a Jan Kvapil

 

Zpět na seznam