Aktuality

MASTERCHEF ZŠ VRATISLAVICE

V adventním čase se na naší škole rozjela napříč ročníky kuchařská soutěž MasterChef. V prvním kole se utkaly pětičlenné týmy 8. ročníků, ze kterých vyšel vítězně tým 8.A. Porotu ohromili vynikající dýňovou polévkou a neméně chutným sladkým dezertem. Ve druhém kole ukázali své dovednosti deváťáci a po dlouhém zvažování se porota rozhodla udělit vítězný titul třídě 9. A. Vítězové obou ročníků se tedy potkají ve finále, které je čeká hned začátkem ledna.

Ukázalo se, že na naší škole máme spoustu nadějných a šikovných kuchařů, kteří si poradí nejen s precizním krájením cibule, ale dokážou připravit chutné těstoviny na různé způsoby nebo krásně naservírovat nadýchané palačinky s ovocem a zmrzlinou.

A co je nejdůležitější – všichni vařili s radostí a soutěž si náramně užili.

Těšme se tedy na finále, které bude náročné, ale o to zajímavější.

Více fotek ve fotogalerii. 

R. Havlová

Zpět na seznam